Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/barbarri/park.in.ua/www/wp-content/themes/oldschool/template-parts/page/category-section.php on line 16

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/barbarri/park.in.ua/www/wp-content/themes/oldschool/template-parts/page/category-section.php on line 17

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/barbarri/park.in.ua/www/wp-content/themes/oldschool/functions.php on line 737

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/barbarri/park.in.ua/www/wp-content/themes/oldschool/functions.php on line 738

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/barbarri/park.in.ua/www/wp-content/themes/oldschool/functions.php on line 710

Сім переможців конкурсу програми Жана Моне 2011 р. з України

Сім переможців конкурсу програми Жана Моне 2011 р. з України
Сім переможців конкурсу програми Жана Моне 2011 р. з України

Як повідомляє сайт Європейської Комісії, визначено переможців від України у конкурсі 2011 року за програмою Жана Моне:
Національний університет Києво-Могилянська академія, «Пропагування Європейських студій в Україні», Європейський центр досконалості в НаУКМА (відповідальний Роман Петров, бюджет фінансування 75.000,00 ˆ).
Донецький державний університет управління Європейський центр досконалості (відповідальна Людмила Батченко, бюджет 74.995,23 ˆ).
Донецький державний університет управління за напрямом – модуль імені Жана Моне – «Міжкультурна Європа: розмаїття та соціальне згуртування» (відповідальна Ірина Сікорська, бюджет 20.412,00 ˆ).
Рівненський Інститут Слов’янознавства Київського Славістичного Університету, розробка модуля імені Жана Моне: “Пропагування Європейських студій: практики для країн Європейського сусідства» (відповідальний Антон Шинкарук, бюджет 18.900,00 ˆ).
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, модуль імені Жана Моне Тренінги «Адвокація європейської інтеграції» (відповідальний Віктор Чужиков, бюджет 20.160,00 ˆ).
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за напрямом кафедра/професор імені Жана Моне, проект «Всебічне вивчення європейської інтеграції» (відповідальний Анантолій Круглашов, бюджет 30.096,00 ˆ).
Міжнародна асоціація інституційних студій, проект «Співпраця між ЕС та Україною щодо управління кризами та зменшення ризиків: обмін кращими практиками, створення спроможності» за напрямом «Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності» (відповідальна Тетяна Маляренко, бюджет 40.000,00 ˆ).

До резервного списку включено Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом кафедра/професор імені Жана Моне, проект «Система врядування в ЄС та розвиток громадянського суспільства в Україні» (відповідальний: Володимир Стрельцов, бюджет 35.640,00 ˆ).

Конкурс проектів за Програмою Жана Моне завершився у липні 2011 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури ухвалило до фінансування 160 проектних пропозицій. Повний список проектів – дивіться на сайті:
http://eacea.ec.europa.eu/llp/funding/2011/selection/selection_jean_monnet_ka1_2011_en.php

Ще 11 пропозицій включено до резервного списку, їх реалізація стане можливою за наявності додаткового фінансування.

Серед учасників конкурсу цього року – держави-члени ЄС та інші країни, що представляють усі континенти світу: Македонія, Угорщина, Білорусь, Молдова, Україна і Росія, Узбекистан, Туреччина, США, Нова Зеландія тощо.

Усі учасники конкурсу, як успішні, так і неуспішні, будуть поінформовані у письмовій формі Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури про результати оцінки їхніх проектних пропозицій. Найближчим часом Агентство звернеться до тих кандидатів, проекти яких було рекомендовано для фінансування, для узгодження формальних процедур та здійснення заходів, необхідних для затвердження рішення про надання грантів і підписання грантових угод.

Варто зазначити, що включення до списку проектних пропозицій, рекомендованих для фінансування, ще не означає виникнення фінансових або правових зобов’язань з боку Виконавчого агентства. Підтвердженням надання гранту є підписання грантової угоди між Агентством та легітимними представниками тих кандидатів, чиї проектні пропозиції перемогли у конкурсі.

Додаткова інформація:

Метою програми Жана Моне є розширення знань з питань євроінтеграційних процесів шляхом заохочення вищих навчальних закладів та/або асоціацій професорів та дослідників, що спеціалізуються на питаннях європейської інтеграції запроваджувати навчальну, дослідницьку, інформаційну та дискусійну діяльність по євроінтеграційних процесах.

Українські університети та експерти задіяні в програмі Жана Моне з 2001 р. З цього часу розроблені та викладаються наступні модулі програми Жана Моне: два в Донецькому національному університеті – «Основи європейського права» (2001 р.), «Результати на перспективи європейської та науково-технологічної інтеграції» (2002 р.); один в Ужгородському національному університеті – «Розширення ЄС та Європейська політика сусідства» (2005 р.); в Донецькому державному університеті управління – «Європейська економічна інтеграція» (2006 р.), «Європейська соціальна політика та моделі соціального партнерства» (2009 р.).

Також, реалізовано три проекти за напрямом «Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності»: один – «Українська та Європейська синергія: Прозорість, мережевість та розбудова спроможності в сфері студій Європейської інтеграції в Україні» (2008 р.) – за участі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація європейських студій», другий – «Архітектура залучення Європейської безпеки: Інтеграція, співпраця чи конфронтація» (2008 р.) – Донецьким державним університетом управління, та третій – Міжнародна асоціація інституційних студій реалізує проект «Безпека людей та стратегія безпеки: інституції та політики в європейській перспективі» (2010). Національний університет Києво-Могилянська академія реалізує проект «Європейський Союз та Сусідство: на шляху до асоціації ЄС та України», а Донецький державний університет управління — проект «Сучасні проблеми економіки та бізнесу ЄС». Це проекти напряму професор/кафедра програми Жана Моне (2010).

Детальна інформація про результати конкурсу 2011 р. — на сайті:
http://eacea.ec.europa.eu/llp/funding/2011/selection/selection_jean_monnet_ka1_2011_en.php

В Харьковской области начал работать молодежный трудовой отряд

Більш 5 млн. евро виділено в рамках конкурс проектів у рамках програми MEDIA Mundus

Тебе также понравится

Написать администратору сайта