Розрив у зарплатнях між чоловіками і жінками у Євросоюзі перевищує 16%

Гендерна рівність
Гендерна рівність

Як повідомляє сайт europa.eu у 2010 році середній розрив у заробітних платнях між чоловіками і жінками у ЄС складав 16,2%, це означає, що жінки роблять 59 днів на рік безоплатно.

Такі дані дослідження Єврокомісії, опубліковані у переддень цьогорічного Європейського дня рівної зарплатні (28 лютого).
Згідно із дослідженням, жінкам, аби зрівнятися з чоловіками по зарплатні, потрібно пропрацювати на 59 днів більше. Через це дата, обрана для святкування Європейського дня рівної зарплатні, припала на 28 лютого – що символізує 59 днів, які минули після святкування Нового року.

За словами Вівіан Рединґ (Єврокомісара з юстиції, засадничих прав і громадянства), попри те, що останніми роками розрив у зарплатні між чоловіками і жінками скоротився, він однаково достатньо відчутний. «Зменшення розриву пов’язано радше зі зменшенням заробітків чоловіків, а не зі збільшенням зарплатні серед жінок», – пояснила Рединґ.
Серед країн‐членів, найменший гендерний дисбаланс у зарплатнях демонструє Словенія – він складає 0,9%; найбільший зафіксовано в Естонії (27,7%).

Нагадаємо, що Європейський день рівної зарплатні відзначають вже втретє. Вперше і вдруге його святкували відповідно 5 березня 2011 року та 2 березня 2012 року.
Повне дослідження

В Украине и в мире (все материалы)

8 Марта – Международный женский день

Молоді футболісти з Київа представлятимуть Україну на стадіоні Уемблі!

Тебе также понравится

Написать администратору сайта