ЄС подвоює кількість грантів на на навчання та стажування за кордоном

ЄС подвоює кількість грантів на на навчання та стажування за кордоном

ЄС подвоює кількість грантів на на навчання та стажування за кордоном

Як повідомляє Європейська Комісія в Україні, що у наступній фінансовій перспективі (2014-2020) Єврокомісія виділить на освітні цілі 15,2 мільярдів євро. Порівняно з попередніми сімома роками (2007-2013) освітній бюджет виросте на 73%.

Також Єврокомісія пропонує подвоїти кількість ґрантів, які вона видає на освіту. Число ґрантів на навчання та стажування за кордоном може вирости з 400 тисяч до 800 тисяч.

За словами Андрулли Вассиліу, Єврокомісара з освіти та культури, «інвестування в ці сфери є одним із найкращих планів для майбутнього Європи – як з точки зору бізнесу, так і з точки зору працевлаштування».

Окрім надання ґрантів Єврокомісія планує співпрацювати з Європейським інвестиційним банком. Очікується, що банк надаватиме кредити для навчання студентів за кордоном.

Нагадаємо, що згідно з однією з цілей освітньої політики ЄС, до 2020 року кожен п’ятий європейський студент мусить отримати досвід навчання за кордоном.

Filed in: Молодежные новости Харькова Tags: , ,

You might like:

ERASMUS+ INFODAY: помощь в подготовке и реализации проектов по Программе Еразмус+ ERASMUS+ INFODAY: помощь в подготовке и реализации проектов по Программе Еразмус+
Конкурс для студентов-журналистов и профессиональных журналистов на лучший материал о евроинтеграции Конкурс для студентов-журналистов и профессиональных журналистов на лучший материал о евроинтеграции
Больше всего украинцев дискриминируют при приеме на работе по возрасту и полу Больше всего украинцев дискриминируют при приеме на работе по возрасту и полу
Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС