Студентський Харків демонструє творчу мастерність

Гала-концерт „Студентська весна”

Гала-концерт „Студентська весна”

14 квітня 2011 р відбудеться Гала концерт міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна». який проводиться Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківським міським центром дозвілля молоді з 2004 року.

Головним завданням фестивалю є розвиток художнього самодіяльного мистецтва серед студентів м. Харкова; розширення культурних та ділових зв’язків між студентською молоддю; надання допомоги талановитим виконавцям для підтримки їх творчого потенціалу.Цього року участь у конкурсі прийняли 23 ВНЗ Харкова.

Започаткували фестиваль комітет у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради у 1995 році. Конкурс художньої самодіяльності проводиться щорічно з метою виявлення та розкриття творчих можливостей талановитих самодіяльних виконавців та колективів серед студентської молоді.

Гала-концерт „Студентська весна”

Гала-концерт „Студентська весна”

Гала-концерт „Студентська весна” відбудеться 14 квітня о 18:00 у ККЗ „Україна” , ст. метро „Університет”, сад ім. Т.Г. Шевченка, вул. Сумська, 35. На концерт запрошені студенти всіх вищих навчальних закладів м. Харкова.

Телефон для довідок: 705-08-16, КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді»

Короткий адрес новости http://park.in.ua/?p=2063

Filed in: Молодежная тусовка Tags: , , ,

You might like:

Как поступить в университеты США, Великобритании и Канады – специальный семинар для студентов Как поступить в университеты США, Великобритании и Канады – специальный семинар для студентов
Отработка после института: основания и опасности отказа Отработка после института: основания и опасности отказа
Українськи студенти та випускники запрошуються до участі у EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні) Українськи студенти та випускники запрошуються до участі у EU Study Days in Ukraine (Школа європейських студій в Україні)
Гала-концерт міського конкурсу студентської художньої самодіяльності Студентська весна – 2012 Гала-концерт міського конкурсу студентської художньої самодіяльності Студентська весна – 2012