Європейська комісія модернізує вищу освіту ЄС

ЄК пропонує стратегію модернізації вищої освіти

ЄК пропонує стратегію модернізації вищої освіти

Минулого тижня Європейська Комісія запропонувала стратегію модернізації вищої освіти ЄС. Її мета – підвищити частку молодих людей із вищою освітою від нинішніх 33,6% до 40%.

За даними ЄК, 2020 року вищої освіти вимагатимуть 35% усіх робочих місць, тим часом як нині вищу освіту у ЄС має лише 26% працівників.

У Європейській Комісії вважають, що «освітні програми мають постійно оновлюватися», аби студенти «мали достатньо гнучкості для адаптування до ринку праці, який постійно змінюється».

Крім того, студенти у ЄС мають отримати більше можливостей для навчання за кордоном. Для цього ЄК пропонує не лише збільшити кількість стипендій, але й запровадити спеціальну кредитну лінію для людей, які бажають навчатися за програмою Erasmus Mundus в іншій країні-члені ЄС.

Єврокомісія також планує покращити взаємне визнання дипломів у рамках кредитів ECTS

Filed in: В Украине и в мире Tags: , ,

You might like:

Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС
Розрив у зарплатнях між чоловіками і жінками у Євросоюзі перевищує 16% Розрив у зарплатнях між чоловіками і жінками у Євросоюзі перевищує 16%
Договорные матчи по футболу были раскрыты Европолом Договорные матчи по футболу были раскрыты Европолом
Програма Східного партнерства «Культура» запрошує діячів культури на цикл семінарів Програма Східного партнерства «Культура» запрошує діячів культури на цикл семінарів