Європа витратить 48,7 мільйонів євро на новий конкурс освітньої програми TEMPUS-IV

Європа витратить 48,7 мільйонів євро на новий конкурс освітньої програми TEMPUS-IV

Європа витратить 48,7 мільйонів євро на новий конкурс освітньої програми TEMPUS-IV

Як повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні, освітня програма Європейського Союзу TEMPUS-IV оголосила четвертий конкурс проектів. Бюджет конкурсу, розрахованого на 27 держав-членів ЄС, 4 країни західнобалканського регіону, 5 країн Центральної Азії та 17 країн Європейської політики сусідства, складає 48,7 мільйонів євро.

Головна мета освітньої програми TEMPUS – сприяти співпраці між державами-членами ЄС та його країнами-партнерами у сфері вищої освіти. Програма сприятиме зближенню систем вищої освіти країн-партнерів ЄС із ключовими стандартами і програмами ЄС: Стратегією «Європа 2020», Стратегічними рамками європейської співпраці в освіті та професійному навчанні (ET 2020), а також із Болонським процесом.

До сфери дії програми також входить Україна.

Програма має два головні інструменти:

1) Спільні проекти – проекти, що підтримують ініціативи «знизу», тобто від самих інституцій вищої освіти (bottom-up approach), і націлені на модернізацію вищої освіти на інституційному, тобто університетському рівні.

2) Структурні заходи – проекти, націлені на сприяння реформам систем вищої освіти у країнах-партнерах, а також на їхнє зближення з тенденціями у ЄС. Структурні заходи є діями, націленими на підтримку структурних реформ систем вищої освіти на національному рівні.

У рамках цього конкурсу проектів можуть фінансуватися як національні проекти, так і проекти, зорієнтовані на кілька країн.

Максимальна тривалість проекту – 24 чи 36 місяців, залежно від напряму програми. Проекти можуть починатися від 15 жовтня 2011 року.

Мінімальний бюджет і для «Спільних проектів», і для «Структурних заходів» — 500 тисяч євро, максимальний – 1,5 мільйони євро.

Кінцева дата подання заявок – 15 лютого 2011 року, 12.00 (Брюссельський час).

Детальніше:
Конкурс проектів програми TEMPUS-IV
Веб-сайт програми

Короткий адрес новости http://park.in.ua/?p=2023

Filed in: Образование и трудоустройство Tags: , , , , , , , ,

You might like:

Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС Всеукраинская онлайн-викторина на тему Европы и ЕС
Розрив у зарплатнях між чоловіками і жінками у Євросоюзі перевищує 16% Розрив у зарплатнях між чоловіками і жінками у Євросоюзі перевищує 16%
Договорные матчи по футболу были раскрыты Европолом Договорные матчи по футболу были раскрыты Европолом
Програма Східного партнерства «Культура» запрошує діячів культури на цикл семінарів Програма Східного партнерства «Культура» запрошує діячів культури на цикл семінарів